Wyciskarka do soków czy sokowirówka?

Wyciskarka do soków czy sokowirówka
Wyciskarka do soków czy sokowirówka

Chcąc otrzymać zdrowy i świeży sok z owoców lub warzyw musimy wykorzystać jedno z powyższych urządzeń, które wybrać ?

Odpowiedź nie jest jednoznaczna, przede wszystkim musimy być świadomi swoich potrzeb i wymagań jakie stawiamy urządzeniu.
Ranking wyciskarek do soków wskazuje nam, że jest to urządzenie bardzo często kupowane w ostatnich latach.

Różnice między wyciskarką do soków a sokowirówką

Sokowirówka jest urządzeniem które w krótkim czasie jest w stanie przerobić większą ilość produktu z którego otrzymujemy sok, jest on bardziej wodnisty w przeciwieństwie do wyciskarki która daje nam gęsty sok wraz z drobinkami miąższu.
Minusem wyciskarki do soków jest ilość otrzymanego soku z danej ilości produktu w porównaniu z sokowirówką. Jak wiemy nie od dziś jakość jest przeciwieństwem ilości i tutaj na prowadzenie wysuwa się wyciskarka.

Podumowując:

Jak zwykle sami musimy dokonać wyboru na czym nam bardziej zależy, charakterystyka obu urządzeń na początek wydaje się bardzo podobna aczkolwiek bardziej zagłębiając się w temat możemy dostrzec widoczne różnice wpływające na komfort z użytkowania uzyskanych produktów.

Pasjonat nowych technologii, lubi opiniować wszystko, co tylko wpadnie mu w ręce. Nie stroni od krytyki, doskonale wskazuje wszystkie wady i zalety testowanych produktów. Nie boi się wyzwań, dzielnie stawia czoła kolejnym testom, przygotowując rzetelne recenzje.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here