Wielofunkcyjny robot planetarny

Wielofunkcyjny robot planetarny
Wielofunkcyjny robot planetarny

Wielofunkcyjność

Jak bardzo uciążliwe jest używanie kilku sprzętów przy przygotowywaniu jednego posiłku ?
Jak wiele miejsca zajmują takie urządzenia ? Najlepszym rozwiązaniem jest połączenie wszystkich tych urządzeń w jedno, przykładem takiego urządzenia jest robot planetarny.

Czym jest robot planetarny?

Robot planetarny według rankingów to najchętniej kupowane urządzenie do kuchni.
Służy między innymi do takich czynności jak:

  • rozcieranie
  • ubijanie
  • mielenie
  • zagniatanie ciasta

W przeciwieństwie do mikserów kuchennych misa jest na stałe przymocowana do podstawy robota i to nie misa jest wprawiana w ruch tak jak to jest w zwykłych robotach. W robotach planetarnych to nakładki rozdrabniające lub mieszające obracają się nie tylko wokół własnej osi lecz również wokół krawędzi misy. Testy robotów planetarnych wskazują na to, że zagniatają ciasto równie dobrze jak mielibyśmy zrobić to ręcznie własnymi rękoma.

Czy warto kupić i jaki robot planetarny wybrać?

Według opinii użytkowników lepiej zainwestować w sprzęt lepszej klasy co wiąże się z wyższą ceną zakupu lecz finalnie na przestrzeni czasu będzie to oszczędność ze względu na bezawaryjność pracy urządzenia. Robota planetarnego możemy kupić już za kwotę 300zł a ceny sięgają nawet powyżej 3000zł za markowy produkt firmy Kenwood.

Cechy charakterystyczne

Cechami charakterystycznymi jakimi różnią się dane modele od siebie to:

  • różne tryby pracy
  • moc
  • pojemność misy

Sprawdź ranking blenderów sportowych

Pasjonat nowych technologii, lubi opiniować wszystko, co tylko wpadnie mu w ręce. Nie stroni od krytyki, doskonale wskazuje wszystkie wady i zalety testowanych produktów. Nie boi się wyzwań, dzielnie stawia czoła kolejnym testom, przygotowując rzetelne recenzje.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here