Ulubiona muzyka w aucie

Ulubiona muzyka w aucie
Ulubiona muzyka w aucie

Rodzaje transmiterów

Chyba każdy z nas lubi słuchać ulubionych kawałków w trakcie dłuższych lub krótszych podróżach oraz stojąc w miejskich korkach. Nie masz wbudowanej zmieniarki CD ? Nic nie szkodzi, idealnym rozwiązaniem jest transmiter FM

Jaki transmiter wybrać ?

Jak wskazuje ranking transmiterów FM za śmieszne pieniądze możemy nabyć najtańsze urządzenie zaczynając od kwoty 10 PLN kończąc nawet na kilkuset złotych. Największą różnicą jest oczywiście jakość nadawanego sygnału co może bardzo widocznie wpłynąć na jakość dźwięku wydobywanego się z naszych głośników. Zasilanie transmitera zazwyczaj pobierane jest z gniazda zapalniczki samochodowej więc nie ma dodatkowego problemu z zasilaniem urządzenia. Obecnie każdy transmiter wyposażony jest w pilot, gniazdo USB oraz możliwość podłączenia kablem smartfona.

Dodatkowe opcje

Wyświetlacz LCD to również pole do popisu dla producentów transmiterów, na rynku możemy znaleźć produkty zaczynając od mikroskopijnych wyświetlaczy aż do tych ogromnych. Jedna z dodatkowych udogodnień oferowanych przez bardziej rozbudowane transmitery Fm jest możliwość komunikacji się z naszym smartfonem poprzez bluetooth co w bardzo dużym stopni wpływa na komfort użytkowania.

Pasjonat nowych technologii, lubi opiniować wszystko, co tylko wpadnie mu w ręce. Nie stroni od krytyki, doskonale wskazuje wszystkie wady i zalety testowanych produktów. Nie boi się wyzwań, dzielnie stawia czoła kolejnym testom, przygotowując rzetelne recenzje.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here