Sprawdź jakie żarówki pasują do Twojego auta

Żarówki pasujące do Twojego auta
Żarówki pasujące do Twojego auta

Żarówki w naszym samochodzie dość często się wypalają. Taka przypadłość może przydarzyć się każdemu z Nas. Pewnie nie raz zastanawialiście się jaka żarówka została zamontowana w Twoim aucie. Warto w takim przypadku skorzystać w wyszukiwarki online żarówek do auta, która pomoże nam rozwikłać ten problem. Jednak gdy będziesz już wiedział jaki typ żarówki pasuje do Twojego auta, warto zastanowić się, która żarówkę kupić.

Jaka żarówka pasuje do mojego auta?

Pewnie wielu z Was zastanawiało się jakie żarówki zamontowane są w danym modelu auta. Z pomocą przychodzi serwis zarowki-samochodowe.pl – w którym możemy sprawdzić jaka żarówka została zamontowana w naszym aucie.

Poradnik dla kupujących żarówki reflektorów

Zakup odpowiednich żarówek do auta może być bardzo prosty. Najpierw musimy zastanowić się co jest dla Nas ważne. Poniżej kilka rzeczy, na które warto zwrócić uwagę:

Kolor światła

Producenci żarówek do samochodów, życzą sobie więcej za produkty jaśniejsze / bielsze. Jaśniejsze żarówki, które maja większa moc, kosztują nieco więcej od zwykłych żarówek.

Wydajne żarówki

Żarówki reflektorów halogenowych o większej mocy maja krótsza żywotność. Żarówki o wysokiej mocy będzie działać około roku czasu.

HID / LED vs Halogen

Żarówki najlepszej jakości vs. zwykłe reflektory. Nigdy nie otrzymamy żarówki halogenowej o takiej samej intensywności jak żarówki LEDowe czy HID.

Jeśli Twój pojazd nie jest wyposażony w tego typu reflektory, masz szczęście. Wielu producentów sprzedaje zestawy do konwersji LED i HID. Oba typy reflektorów daj bardzo intensywne światło.

Pasjonat nowych technologii, lubi opiniować wszystko, co tylko wpadnie mu w ręce. Nie stroni od krytyki, doskonale wskazuje wszystkie wady i zalety testowanych produktów. Nie boi się wyzwań, dzielnie stawia czoła kolejnym testom, przygotowując rzetelne recenzje.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here