Oryginalny pomysły aranżacji wnętrz – fototapety na drzwi

Drzwi są nieodłączną częścią domu, mieszkania czy lokalu usługowego — oddzielają funkcjonalne przestrzenie, zapewniają odpowiedni stopień prywatności, mogą też pełnić funkcje dekoracyjne. W tych ostatnich pomocne może być zastosowanie fototapety na drzwi, która prawidłowo użyta może zamienić w wyjątkową ozdobę nawet stare, nieatrakcyjne skrzydło drzwiowe. Jak wygląda współczesna okleina na drzwi? W jaki sposób tapety na drzwi uatrakcyjniają codziennie użytkowaną przestrzeń?

Fototapety na drzwi szybkim sposobem na odmianę wnętrz

Spektakularne zmiany we wnętrzach nie zawsze wymagają podejmowania działań na szeroką skalę i wykonywania gruntownych remontów. Czasem odpowiednie dobranie dodatków, zmiana ułożenia mebli przemalowanie jednej ściany zupełnie odmienia pokój czy kuchnię. Podobnie może zadziałać okleina na drzwi, która dzięki wysokiej jakości nadrukom odpornym na UV oraz działanie wody sprawdzi się wspaniale w różnych miejscach:

  • w słonecznym salonie,
  • przedpokoju,
  • sypialni,
  • gabinecie,
  • na drzwiach łazienkowych,
  • wejściu kuchennym.

Nowoczesne tapety na drzwi to produkt do samodzielnego montażu na drzwi, bezzapachowy i bezpieczny. W szybki sposób sprawiające wrażenie trójwymiarowych fototapety na drzwi sprawią, że przestrzeń nie tylko w mieszkaniu czy domu, ale również biurze albo punkcie usługowym stanie się naprawdę wyjątkowa.

Stosowanie nowoczesnej tapety na drzwi

Wysokiej jakości fototapety na drzwi są fizelinowe, umożliwiają delikatne zmywanie powierzchniowe. Mają utwardzoną strukturę, zapewniającą odporność na częste użytkowanie. Można je stosować w pomieszczeniach każdego typu, również tych narażonych na większą wilgoć w powietrzu. Szybki montaż tapety na drzwi nie wymaga specjalnych umiejętności. Jest to nowoczesna okleina na drzwi, dostępna w poziomych pasach. Aby efekt był doskonały, należy dokładnie dopasować poszczególne części fototapety na drzwi, aby tworzyły spójny obraz. Bez względu na to, czy grafika przedstawia monochromatyczną abstrakcję, wielobarwne miasto czy widok na pomost lub morze, jej montaż jest dokładnie taki sam.

Dopracowana okleina na drzwi w ciekawych aranżacjach

Dodającym głębi wnętrzom motywem tapety na drzwi jest natura połączona z elementami architektury. Płaską powierzchnię drzwi można zamienić w przejście wąską uliczką do parku, czy też z pozoru niekończące się wysokie schody oplecione zielenią. Inspirujące abstrakcyjne przestrzenne grafiki to także często wybierane fototapety na drzwi, które jako wykończenie sypialni czy pokoju nastolatka będą doskonałym, dodającym wnętrzu charakteru akcentem. Każda okleina na drzwi jest dostępna w kilku standardowych wymiarach, ale może być też tworzona na zamówienie, dzięki czemu idealnie pasuje do wymiarów drzwi i nie wymaga specjalistycznych umiejętności, by ją nałożyć. Barwne tapety na drzwi z motywem kwiatowym, modernistyczne z komiksem czy wywołujące ciekawość z grafiką przedstawiającą nietuzinkowe wrota albo starą bramę to możliwość stworzenia bogatej w detale pomysłowej dekoracji stosunkowo niewielkim kosztem.

Pasjonat nowych technologii, lubi opiniować wszystko, co tylko wpadnie mu w ręce. Nie stroni od krytyki, doskonale wskazuje wszystkie wady i zalety testowanych produktów. Nie boi się wyzwań, dzielnie stawia czoła kolejnym testom, przygotowując rzetelne recenzje.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here